CURS 2021-2022



EQUIP DIRECTIU

Direcció econòmica:  Jordi Casals

Direcció pedagògica:  Jaume Caelles

Cap d’estudis d’infantil i primària:  Sergi Pla

Cap d’estudis d’ESO:  Fina Ferrés



AULA D’ACOLLIDA I ATENCIÓ A LA DIVERSITAT

Especialista: Àngels Marfà

 

 

EQUIP DE MESTRES D’INFANTIL

P2: Mireia Devesa

P3: Esther Mercader

P4 i Robòtica: Anna Ricart

P5: Maria Camprubí

Mestra suport i música: Roser Autonell

 

Altres mestres: 

Maria Pujol

Marisa Grigioni

Laia Rovira

Raquel Navas

Marta Ricart

 

 

EQUIP DE MESTRES DE PRIMÀRIA

1r primària: Ingrid Seuba

2n primària i Valors: Pilar Suriñach

3r primària: Sergi Pla

4t primària i Robòtica: Jaume Caelles

5è primària: Sergi Ventura

6è primària: Jordina Plana



Altres mestres:

Especialista en llengua catalana i castellana: Anna Solé

Educació física: Marisa Grigioni

Música: Laia Rovira

Anglès infantil i cicle inicial: Raquel Navas

Anglès cicle mitjà i superior: Mariona Valls

Francès: Ainhoa Corts

Informàtica i creativitat: Marta Ricart 

 



EQUIP DE MESTRES D’ESO

Anglès i Tutora 1r d’ESO: Lina Colomer 

Educació Visual i Plàstica i Tutora 1r d’ESO: Montse Fletas

Ciències Socials, Música i Francès i Tutora de 2n d’ESO: Ainhoa Corts 

Llengua i literatura Catalana, Llatí i Tutora de 2n i 3r d’ESO: Fina Ferrés

Matemàtiques, Física i Química, Biologia, Tecnologia, Emprenedoria i Tutora de 3r ESO: Berta Capdevila 

Matemàtiques, Física i Química, Biologia, Ciències experimentals, Cultura científica i tutora de 4t ESO: Kitty Busquets

Alemany: Mercè Berga

Robòtica: Sergi Ventura i Jaume Caelles

Matemàtiques, Tecnologia i Naturals: Eva Codina

Ciències Socials i Informàtica: Marta Ricart

Educació física: Toni Vidal

Literatura i Llengua catalana i castellana: Irina Sureda

 

 

PERSONAL NO DOCENT

Secretaria: Marta Ferrés

Equip de neteja: Encarna Peláez,  Nadia Bensaria, Mariana Romero

Monitores menjador: Inès Vargas, Alba Romero, Montse Cabanas, Manel Maqueda i Marc Roquet








 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0